Služby
rýchle, konkrétne a flexibilné riešenia
Široká paleta ponúkaných služieb
umožňuje poskytnúť našim klientom maximálnu starostlivosť v oblasti zasielateľských a špedičných služieb. Dodávateľom garantujeme platby včas a odberateľom vysokú kvalitu poskytovaných služieb.
Naplánujeme
Zabezpečíme
Dopravíme
Prečo prepravovať zásielky expresne?
Expresná preprava Vám môže ušetriť čas aj peniaze

Je potrebné brať do úvahy nielen náklady na prepravu, ale aj úspory ktoré expresná preprava prináša. Frekventovaná expresná preprava môže totiž znamenať nižšie náklady na skladovanie zásielok, s čím samozrejme súvisí aj viazanie kapitálu v zásobách - platí to najmä pri zásielkach s vysokou hodnotou. V oblasti výroby môže včasné doručenie expresnej zásielky zabrániť rizikám ohrozujúcich nepretržitosť a plynulosť výrobnej prevádzky, je to stále finančne menej náročné riešenie ako s tým súvisiace riziko straty biznisu. Najmä firmy z oblasti „automotive“ to vedia veľmi dobre. Zákazníkom ponúkame služby expresnej cestnej dopravy, ktoré dosahujú parametre podobné leteckej preprave, avšak cenovo neporovnateľne dostupnejšie a hlavne flexibilnejšie. To určite stojí aspoň za zváženie.

Prečo prepravovať zásielky expresne?

Čas dodania nie je možné garantovať

Samozrejme, stopercentná garancia nie je v našich silách. Vždy sa môžu vyskytnúť aspekty, ktoré nie je možné ovplyvniť, ako počasie, dopravná situácia, alebo prípadná porucha vozidla. Ale môžete sa spoľahnúť, že 24 hodín denne vynakladáme maximálne úsilie, aby sme si dokázali poradiť so všetkými situáciami, ktoré nám včasné doručenie každej expresnej zásielky prinesie. Až 97% našich zásielok bolo v roku 2015 doručených včas. Nehľadáme výhovorky, ale rýchle, konkrétne a flexibilné riešenia!

potreby zákazníka sú na prvom mieste

Snažíme sa čo najlepšie porozumieť potrebám zákazníka

Vždy sa snažíme pochopiť individuálne potreby jednotlivých zákazníkov a ponúknuť im presne také služby aké očakávajú a potrebujú. Chápeme, že niektorí zákazníci kladú dôraz na nízku cenu prepravy a iní vyžadujú naopak špičkovú a bezchybnú kvalitu služieb, kde najnižšia cena nehrá tú najdôležitejšiu úlohu. Zákazníkovi sa snažíme ponúknuť viacero alternatív doručenia zásielky, aby sa mohol slobodne rozhodnúť na základe svojich priorít.

vždy sme zastihnuteľní

Po pracovnej dobe sa nám vždy dovoláte

U nás sa Vám nikdy nestane, že by Vám telefón zodvihol nejaký neosobný automat. Naši zamestnanci, ktorý sú z mäsa a kostí, sú Vám v prípade nejakých nečakaných udalostí k dispozícii aj po pracovnej dobe, prípadne cez víkendy a sviatky. Rozumejú vašim požiadavkám a vždy sa snažia vyhľadať pre Vás také riešenie, aké práve potrebujete. Ak to okolnosti vyžadujú a umožňujú, operatívne a na počkanie vyriešia prípadný problém. Charakterizuje nás najmä profesionálny prístup a rýchlosť rozhodovania.

bezplatné benefity

Extra benefity

V cene našich služieb sú zahrnuté bezplatné benefity ako čiastočná koordinácia dodávateľského reťazca, čím zákazníka z časti odbremeníme. Ďalším benefitom je nonstop zákaznícky servis, samozrejmosťou je ľudský prístup, no a nakoniec ako bonus včasná a presná fakturácia. Všetky procesy sa snažíme neustále zlepšovať v rámci manažmentu kvality podľa normy ISO 9001:2008.

bezplatné benefity

Naša filozofia

Našou filozofiou je aby na vzájomnej spolupráci každý profitoval. Nefungujeme spôsobom „odrať klienta, obtiahnuť dopravcu“, aby nám ostalo čo najviac.

Robíme aj zásielky so stratou, pretože vieme, že ak vyjdeme v ústrety zákazníkovi, raz sa nám to vráti.

Prečo prepravovať zásielky expresne?

Riadenie dodávateľského reťazca(SCM – supply chain management)

Každá spoločnosť má svoj vlastný spôsob fungovania so svojimi vlastnými produktmi, trhmi, obchodnými procesmi a logistickými štruktúrami. Je našou prácou spájať individuálne služby z nášho portfólia služieb zmysluplným spôsobom so zreteľom na vaše ciele a zodpovednosti. Vy nám poviete čo potrebujete a naši zasielatelia vytvoria individuálne, účinné a efektívne riešenie pre špecifické požiadavky vašej logistiky dodávateľského reťazca. Systematická koordinácia všetkých logistických funkcií zameraná na zákazníka redukuje časy dodania a vďaka tomu aj zásoby a výdavky našich zákazníkov. Takto dosahujeme situáciu, z ktorej každý profituje. V prípade záujmu vieme ponúknuť aj službu riadenia 3PL (third-party logistics).

Vy sa môžete koncentrovať na vaše hlavné obchodné a manažérske aktivity. My budeme v pozadí riadiť príslušné logistické procesy, tak aby ste boli vždy a včas o všetkom potrebnom informovaný. A to všetko bez akýchkoľvek príplatkov, v rámci našej pestrej ponuky zasielateľských služieb.

V týchto krajinách

ponúkame naše služby

Naše zasielateľské / dopravné služby môžete využiť v rámci celej Európy

Zákazníkovi sa snažíme ponúknuť viacero alternatív doručenia zásielky, aby sa mohol slobodne rozhodnúť na základe svojich priorít.

Cenovú ponuku sme v prípade potreby schopní poslať už do niekoľkých minút.

Nákladná cestná doprava
Zabezpečujeme vnútroštátnu aj medzinárodnú dopravu, zbernú službu a dokládky bez nutnosti objednania kapacity celého vozidla
Expresná preprava zásielok
Špecializujeme sa na expresnú prepravu zásielok po celej Európe, ktorá dosahuje parametre podobné leteckej preprave, ale je cenovo dostupnejšia
Doprava do zvyšku sveta
Zabezpečujeme leteckú dopravu, námornú dopravu FCL/LCL, ako aj predaj použitých kontajnerov
Ďalšie služby
Zabezpečíme taktiež aj optimálne colné odbavenie zásielky, dočasné uskladnenie, obalové materiály, palety, poradenstvo (SCM, logistika 3PL)
Pick-up

zasielateľské / dopravné služby

prevádzková nosnosť je do 0,5t / objem do 3 CBM / kapacita do 1-2 europalety

Dodávky

zasielateľské / dopravné služby

prevádzková nosnosť je od 1t do 1,5t / objem od 10 do 20CBM / kapacita od 4 do 10 europaliet. V prípade väčších zásielok existuje možnosť prívesného vozidla, čím je možné zvýšiť nosnosť na 2t / objem 30CBM / 15 europaliet

Sólo 7,5t

zasielateľské / dopravné služby

prevádzková nosnosť je 2,7t - 3,3t / objem do 40CBM / kapacita do 16 europaliet

Sólo 12t

zasielateľské / dopravné služby

prevádzková nosnosť je 5,5t - 6t / objem do 40CBM / kapacita do 18 europaliet

Sólo 18t

zasielateľské / dopravné služby

prevádzková nosnosť je do 10t / objem do 50CBM / kapacita do 20 europaliet

Súprava sólo + vlek

zasielateľské / dopravné služby

kombinácia vozidla typu sólo a vlečného vozidla, čím sa zvyšuje nosnosť aj objem

Kamión 24t

zasielateľské / dopravné služby

prevádzková nosnosť je 24t / objem 90CBM / 33 europaliet, prípadne náves typu MEGA s objemom 100cbm. K dispozícii ako plato, tautliner, alebo skriňa.

Veľkoobjemové súpravy 24t

zasielateľské / dopravné služby

prevádzková nosnosť je 24t / objem do 120CBM / 36-38 europaliet

Na požiadanie zákazníka

zasielateľské / dopravné služby

Mulda, Frigo, Doubledecker, Walkingfloor, Podvalník, Sklápač, a iné.

ZÁSIELKY EXPRESNE?
Modelové príklady
dopravných riešení od Universal Forwarders
Niektorí z našich klientov
miesto aj pre Vás
Scroll to Top