O nás
rýchle, konkrétne a flexibilné riešenia

POČET ZÁSIELOK

 • 2022
  12000
 • 2021
  11500
 • 2020
  9500
 • 2019
  8100
 • 2018
  6700
 • 2017
  5700
 • 2016
  4700
 • 2015
  3600
 • 2014
  3000
 • 2013
  1500

% MIERA VČAS DORUČENÝCH ZÁSIELOK

 • 2022
  99,28%
 • 2021
  99,2%
 • 2020
  99,09%
 • 2019
  99,03%
 • 2018
  98,07%
 • 2017
  97,77%
 • 2016
  97,71%
 • 2015
  97,02%
 • 2014
  95,77%
 • 2013
  94,91%
UNIVERSAL FORWARDERS s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2012

Zaoberáme sa vnútroštátnym a medzinárodným zasielateľstvom, so špecializáciou na expresné zásielky.

Cenovú ponuku sme v prípade potreby schopní poslať už do niekoľkých minút.

Prostredníctvom systematickej spolupráce so zmluvnými tuzemskými a zahraničnými dopravcami disponujeme vozovým parkom od malých dodávok až po kamióny s nosnosťou do 24t s plachtovými alebo skriňovými návesmi, ako aj špeciálnymi návesmi typu frigo, walking floor, doubledecker.

Denne máme k dispozícii aj prostredníctvom viacerých špedičných databáz tisícky vozidiel po celej Európe. V prípade pravidelnej spolupráce vytvárame riešenia „šité priamo na mieru“ a to predovšetkým s ohľadom na optimalizáciu prepravných nákladov a tok tovaru. Zabezpečujeme aj letecké a námorné prepravy, okrem toho poskytujeme doplnkové služby ako prekládka tovaru, skladovanie, sprostredkovanie obalových materiálov alebo colnú deklaráciu. Samozrejmosťou je avízo o vyzdvihnutí a doručení zásielky.

Zamestnanci spoločnosti Universal Forwarders sú profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti špedície a zasielateľstva. Dlhodobo sa snažíme budovať skúsený a odborne vyspelý pracovný tím, ktorý prispieva k uskutočňovaniu našich cieľov. Sme riadnym členom Zväzu logistiky a zasielateľstva SR.

Tím Universal Fowarders

Rozhodovanie a profesionalita

Firemná politika

„Našou víziou je stať sa lídrom v oblasti kvality poskytovaných služieb a zákazníckej spokojnosti v zasielateľstve.“

Spokojnosť zákazníka pokladáme za základné „hnacie kritérium“. Vytvárame riešenia „šité na mieru“ a to predovšetkým s ohľadom na optimalizáciu prepravných nákladov a tok tovaru. Poskytujeme osobný a individuálny prístup. Zákazník je v centre našej pozornosti a motiváciou do budúcnosti je pre nás spokojný zákazník.

Našou charakteristikou je najmä rýchlosť rozhodovania a profesionalita. Zamestnanci spoločnosti Universal Forwarders sú profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti špedície a zasielateľstva. Dlhodobo sa snažíme budovať skúsený a odborne vyspelý pracovný tím, ktorý vie zákazníkom ponúknuť to čo potrebujú rýchlo a spoľahlivo. Rozvíjame obchodné vzťahy len s tými obchodnými partnermi, ktorí sú dlhodobo spoľahliví. Vykonávame činnosti v súlade s požiadavkami normy ISO 9001:2008 kladené na kvalitu a starostlivosť vedúce k neustálemu sa zlepšovaniu.

Spoločnosť Universal Forwarders kladie mimoriadne veľký dôraz na platobnú disciplínu a dodávateľom garantuje včasné plnenie všetkých záväzkov.

Spolupráca s Universal Forwarders je zárukou úspechu a spokojnosti oboch strán.Tím Universal Fowarders
Náš skúsený zasielateľský tím Vám je kedykoľvek k dispozícii, flexibilne vyhovie Vašim požiadavkám a ochotne Vás bude informovať o priebehu celej prepravy.
Janka Vaňová
Janka má na starosti zasielateľské oddelenie, jeho koordináciu a organizáciu nákladnej cestnej dopravy, komunikáciu so zákazníkmi a s dodávateľmi, vybavovanie objednávok, spracúvanie cenových ponúk a v neposlednom rade je špecialistkou na prvotriedny zákaznícky servis. Zo všetkého najradšej vybavuje expresné zásielky a prepravy JUST IN TIME, mimo iného aj pomáha našim zákazníkom čo najlepšie koordinovať ich dodávateľský reťazec. Nič ju nepoteší viac, ako spokojný zákazník. V minulosti pracovala aj v spoločnosti BOSCH v Nemecku. Má viac ako 10 ročnú prax v oblasti dopravy, v našom tíme je od začiatku roka 2013.
Martin Balogh
Zúčastňujem sa osobných návštev u klientov, výberových konaní na vnútroštátnu i medzinárodnú nákladnú dopravu, rád pre Vás vypracujem komplexné cenové ponuky v oblasti dopravy do celého sveta. Poskytujem zákazníkom služby v oblasti predaja europaliet a obalových materiálov. Mám zodpovednosť za ekonomické a personálne záležitosti, finančné plánovanie, manažment kvality podľa normy ISO 9001:2008, riešenie prípadných reklamácií a nápravných opatrení. V oblasti dopravy pôsobím od roku 2005 a v roku 2012 som založil spoločnosť Universal Forwarders, na ktorej rozvoji dodnes usilovne pracujem.
Radovan Náhlik
Rado má 14 ročné skúsenosti z oblasti z nákladnej dopravy. V našom tíme je od roku 2014 a v súčasnosti má na starosti finančné operácie a oblasť IT.
Petra Takáčová
Petra má na starosti kompletný chod spoločnosti po administratívnej stránke. Prijíma a vystavuje faktúry, dobropisy, komunikuje s dodávateľmi aj odberateľmi, vybavuje poštu a má na starosti pokladňu. Je mimoriadne zodpovedná a vždy vieme, že sa na ňu môžeme spoľahnúť. V minulosti pôsobila 7 rokov na obdobnej pozícii v spoločnosti Samsung Electronics Slovakia. V našom tíme je od roku 2015.
Mirka Šimončičová
Mirka má na starosti vnútroštátnu aj medzinárodnú prepravu, pre našich zákazníkov zabezpečuje všetky druhy prepravných služieb a zabezpečuje komplexný servis. Náš tím posilnila koncom roku 2018 a ihneď medzi nás veľmi dobre zapadla.
Ján Blišťák
Ján má na starosti zabezpečenie vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej dopravy, či už je to „celovoz“ alebo „dokládka“. Venuje sa aj expresným zásielkam a prepravám JUST IN TIME. Vypracováva cenové ponuky a dopyty, komunikuje s dodávateľmi, odberateľmi a dodávateľským reťazcom, vyťažuje vozidlá našich zmluvných dopravcov a zákazníkom poskytuje komplexný servis. Z oblasti dopravy má 8 ročné skúsenosti a je súčasťou nášho tímu od Októbra 2017.
Tibor Tóth
Sales manager
Tibor má skúsenosťami v bankovom, realitnom, leteckom a logistickom sektore. Má mnohoročné skúsenosti s vedením ľudí, dosahovaním výsledkov a predajom produktov a služieb. V minulosti sa aktívne venoval predajným kontaktom, osobnými stretnutiami s klientmi a obchodnými partnermi..
Niektorí z našich klientov
miesto aj pre Vás
Scroll to Top